مادرم هیچوقت دربرابر حرف های دیگران ازمن حمایت نکرد.شماهم شنیدید فریادهای آن ناظم ایکبیری را که انگاریک دفترانظباط گذاشته اند روبرویش وبه اوگفته بودند باید این دفتررا تااخرسال پرکنی وگرنه پوستت را میکنیم.؟شنیدید که حتی اگر آن مقنعه ی کوفتی ات جلو بود بازهم میخواست خوشمزگی دربیاورد ومیگف موهایت پیدانباشد.اگرنمازنمیرفتیم میگفت توکه همش هستی !ازخداخجالت نمیکشی ورپریده؟که اگر دیر می رسیدی آسمون وریسمون میبافت که باکی قرارداشته ای وچه میکردی وهرچه میگفتی خانوم دیر بیدارشدیم خانوم درراه خوردیم زمین خانوم تاامدیم قاضی مان را بگیریم دیرمان شد توی مغز پوکش فرونمی رفت.شماام شنیدید که من چگونه بهانه دستش دادم وباگوشی نوکیایی که بچه ها درته کفششان جاساز کرده بودند به پری ام زنگ زدم وپرسیدم که چرا امروز نیامد.شمابهترین دوست داشته اید؟
از شانس خرم ان ناظر یکهو مثه اینکه بخواهدمچ بگیرد که یه وقت خدای نکرده زبانم لال دختری روی دختردیگر نیافتاده باشد وکارهای منکراتی نکنند.بماندکه گوشم را پیچاندوهرچه گفتم پری است خانوم.حرف حالیش نمی شد.بماندکه تااخرسال فکرمیکرد من چه دخترخیابانی هستم که باپسرها روهم می ریزم ودرپارک ها به قول خودش گوه میخورم.
همین که نزدم درگوشش وازمدرسه بیرون نزدم جای شکرش باقی بود فقط سکوت کردم.
مادرمان راجواب کردند که چرا بدین سان دخترداری؟مادره من چه کرد؟بدتر صدتافوش به من دادوگفت دخترم غلط کرده است ببخشیدش خانوم. کسی رانداشتم که جواب توهین هایش رابدهدمگر یک دانش اموز بخت برگشته دران مدرسه که باید ناخنش کوتاه باشد ازمقنعه اش موهایش بیرون نزده باشدمانتو اش کوتاه نباشد دست به صورت نبرده باشدوخودش راباهفت قلم ارایش به مدرسه نرسانیده باشد درکلاس هندزفری درآن گوش های کرش نکند ومثل آدم به درس گوش دهدومعدلش پایین هجده نباشد چه قدرتی داشت؟
مدرسه را زهرمان کردید؟براستی چه میشد چارتا مو  پیدابود دران مدرسه کدام خری میخواست نگاه کند وازراه دین منحرف شود؟این همه سال گفتید جنس مخالف فلان است ازاودوری کن.اخرش که در دانشگاه بهم رسیدند./:

قیافه ما درمدرسه به روایت تصویر مخصوصن مقنعش مثه منه :))

کلیک

مدرسه ی اختر خطر

خانوم ,مدرسه ,نزدم ,کرده ,پری ,ی ,من چه ,دران مدرسه ,که چرا ,خانوم کسی ,است ببخشیدش

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

زندگی نامه هنرمندان بررسی پایان نامه و مقالات دانشگاهی ناز پسند روزنوشت های یک قد بلند مطالب اینترنتی betman26 کوپلر آموزش آنلاین کسب و کار اینترنتی دنیای وب مطالب اینترنتی